Relacja z Targów Interzum

25 maja 2017

SKLEJBUD WRACA Z TARGÓW

W dniach 16-19.05.2017 odbyły się Międzynarodowe targi Przemysłu meblowego i wykończenia Wnętrz Interzum w Kolonii, na których nasza firma zaprezentowała szeroką gamę płyt wysokopołyskowych.

W tym roku mieliśmy okazje zademonstrować nasz najnowszy produkt- płytę UNITY. Inwestując w rozwój firmy a przede wszystkim mając na uwadze dobro naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę. Wykorzystując najnowszą technologie LAMLUX, uzyskaliśmy produkt o doskonałych właściwościach wizualnych i estetycznych. W oparciu o kolekcję kolorystyczne czołowych producentów płyt meblowych jak Krono lub Egger jesteśmy w stanie zaoferować niespotykaną do tej pory paletę dekorów płyt wysokopołyskowych.
W tegorocznych targach wzięło udział ponad 1700 wystawców z blisko 60 krajów w tym nasza firma Sklejbud. Ekspozycja firmy znajdująca się w pawilonie 10 imponowała niezwykłym designem. Stoisko przyciągało uwagę zwiedzających różnorodnością dekorów i kolorów. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nasz najnowszy produkt UNITY, który zwiedzający mogli zobaczyć z bliska i uzyskać fachową poradę od naszej profesjonalnej obsługi.
Odwiedzający nasze stoisko prezentowali firmy przemysłu meblarskiego z całego świata. Dało to obraz tego jak dużym zainteresowaniem cieszy się nasz produkt.
Targi Interzum dają ogromną szansę na pozyskanie międzynarodowych kontrahentów. Dlatego właśnie nasza firma już po raz trzeci zdecydowała się wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu. Stworzenie i utrzymanie trwałych relacji z pozyskanymi klientami jak również dalszy rozwój, firmy, pozwoli nam realizować nowe inwestycje podnosząc jakość samych produktów oraz zwiększając ofertę naszej firmy.

 
Skip to content